Bosco Zagreb – Amfora

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Amfora
94 - 73
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916282194
KK Amfora1713202373
REB
35
AST
24
STL
13
BLK
6
PF
23
30
REB
12
AST
8
STL
1
BLK
23
PF
Statistika
76.7%
Field goal percentage
32.3%
3-point percentage
62.1%
Free throw percentage
43.8%
Field goal percentage
50.0%
3-point percentage
63.2%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916282194
KK Amfora1713202373

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo1222100.02633.322100.011262101
8Leon Šljivarićnisko krilo124580.01250.01333.321310001
9Petar Babićorganizator igre132366.73742.900003350203
13Luka Babićnisko krilo0000010.0020.000000103
19Ante Krapićcentar31250.0020.01333.305520100
3Luka Krajnovićorganizator igre1122100.01425.044100.013443002
4Andrej Matićnisko krilo105683.3020.0010.021301314
5Dario Kuzmanovićbek šuter722100.01425.000002222323
 Ukupno 94233081.8103128.6182953.3102522241213623

KK Amfora

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 73143201122012190624012198123

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
16. listopada 2021. 19:15 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia