Bosco Zagreb – Amfora

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Amfora
94 - 73
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916282194
KK Amfora1713202373
REB
35
AST
24
STL
13
BLK
6
PF
23
30
REB
12
AST
8
STL
1
BLK
23
PF
Statistika
76.7%
Field goal percentage
32.3%
3-point percentage
62.1%
Free throw percentage
43.8%
Field goal percentage
50.0%
3-point percentage
63.2%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916282194
KK Amfora1713202373

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo1222100.02633.322100.011262101
8Leon Šljivarićnisko krilo124580.01250.01333.321310001
9Petar Babićorganizator igre132366.73742.900003350203
13Luka Babićnisko krilo0000010.0020.000000103
19Ante Krapićcentar31250.0020.01333.305520100
1Marino Macannisko krilo1010.00001425.001100000
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre1122100.01425.044100.013443002
4Andrej Matićnisko krilo105683.3020.0010.021301314
5Dario Kuzmanovićbek šuter722100.01425.000002222323
12Ante Smolićcentar132450.01250.066100.035842222
14Mihael Lindebek šuter511100.011100.000000001000
18Mihael Tomićkrilni centar722100.00003475.001101014
 Ukupno 94233076.7103132.3182962.1102532241213623

KK Amfora

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 73143201122012190624012198123

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
16. listopada 2021. 19:15 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia