Amfora – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

Gradski sportski centar MakarskaGradski sportski centar Makarska, Franjevački Put, Dugiš, Makarska, Grad Makarska, Split-Dalmatia County, 21300, Croatia
(15. kolo)
KK Amfora
KK Bosco Zagreb
69 - 90
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Amfora1411222269
KK Bosco Zagreb1913203890
REB
33
AST
8
STL
10
BLK
5
PF
19
39
REB
29
AST
12
STL
1
BLK
19
PF
Statistika
58.3%
Field goal percentage
37.1%
3-point percentage
84.6%
Free throw percentage
64.7%
Field goal percentage
35.3%
3-point percentage
62.5%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Amfora1411222269
KK Bosco Zagreb1913203890

KK Amfora

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 69142401335011130627082010519

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter633100.0040.0020.013432103
7Luka Katuranisko krilo51250.01616.700005533200
9Petar Babićorganizator igre204666.72450.06785.704473402
13Luka Babićnisko krilo411100.0010.022100.032550102
19Ante Krapićcentar132450.03560.0010.014521202
4Andrej Matićnisko krilo211100.0010.000000030011
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000010000
10Daniel Pavičićbek šuter162366.74850.000001100004
12Ante Smolićcentar1361154.50001333.326834104
14Mihael Lindebek šuter91250.02540.011100.012321101
15Ante Čovićkrilni centar211100.000000002202000
 Ukupno 90223464.7123435.3101662.593037291712119

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
23. veljače 2022. 19:20 Prva muška liga 2021./22. 15. kolo 40'

Dvorana

Gradski sportski centar Makarska

Gradski sportski centar Makarska, Franjevački Put, Dugiš, Makarska, Grad Makarska, Split-Dalmatia County, 21300, Croatia