Bosco pripreme Hermes Analitica

Bosco prekinuo niz od dvije uzastopne pobjede na pripremama

U Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi jučer je odigran prijateljski obračun između Bosca i Hermes Analitice. Završilo je uvjerljivom pobjedom gostiju – 70:91.

Nakon prve četvrtine bilo je +13 za igrače trenera Zvonimira Mravaka (14:27). Drugu četvrtinu Hermes Analitica dobila je 25:16 tako da se na odmor otišlo sa čak 22 koša razlike (30:52). Nastavak je bio samo formalnost jer je gostujući sastav lagano priveo utakmicu prema kraju.

Za Bosco igrali su: Krajnović, Olah, Matić, Kos, Tomić, Čović, Šljivarić, Mionni, Luka Babić, Katura, Krapić i Smolić.

Inače, ovaj okršaj odigran je bez pisanja službenog zapisnika.

Ovo je bila vrhunska škola za moje igrače, odnosno klasičan primjer kako se ne smije ući u utakmicu. Hermes Analitica pokazala se kao kvalitetna momčad. Jedini način suprotstavljanja protivniku je jači angažman u obrani,

izjavio je trener Bosca Ivan Tomas.

U petak, 10. rujna slijedi prvi natjecateljski ispit. U sklopu regije Centar (Kup Krešmira Ćosića) Bosco gostuje kod Dugog Sela. Dvoboj se igra u Sportskom centru Univers s početkom u 20 sati i 45 minuta.

Dečki, nema veze za ovaj poraz! Protiv Dugog Sela po pobjedu i prolaz dalje u Kupu!

Pripremio: Matej Kalem