3. kolo HT premijer lige

Bosco zabilježio treći poraz zaredom u HT Premijer ligi

U trećem kolu HT Premijer lige gostovali smo u susjednoj Ciboni kod gradskog suparnika
Dinama. Igrači trenera Ivana Tomasa tražili su prvu pobjedu ove sezone, ali nažalost doživjeli su uvjerljiv poraz (107:89).
U prve dvije četvrtine čak smo se dobro držali u rezultatskom smislu (25:19, 51:44).
Međutim, pitanje pobjednika bilo je riješeno u trećoj četvrtini (kod rezultata 56:54 domaćin je
napravio seriju 7:0 i otišao na 63:54). Nakon toga više se nismo uspjeli vratiti u ovaj susret.
Luka Krajnović i Petar Babić sa 16 koševa bili su prvi strijelci u redovima našeg sastava.
-Čestitke Dinamu na zasluženoj pobjedi. Mislim da nas je Dinamo potpuno nadigrao. Mi
smo odigrali onako kako smo i trenirali. Nažalost, u ovom trenutku to je naša realnost,
izjavio je trener Bosca Ivan Tomas.
-Dinamo je bio bolji, imao ljepše dresove i zasluženo pobijedio, kratak je bio igrač Bosca
Petar Babić.
Statistika se može pronaći na klikom na 👉🏻 LINK.
Snimka je dostupna na ovom LINKU.
U idućem, četvrtom kolu u goste nam dolazi Gorica. Ogled je na rasporedu u nedjelju, 23.
listopada u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi (satnica bude poznata naknadno) zbog
nastupa momčadi Vladimira Krstića na turniru nove sezone ABA 2 lige, koji se održava od 17.
do 21. listopada u Zlatiboru.
Vrijedi spomenuti nastupe Univers Bosca i kadeta Bosca u ZG prstenu.
Univers Bosco je pod vodstvom Petra Babića imao gostovanje u Podsusedu (prvo kolo nove
sezone Druge muške košarkaške lige Centar) i upisao poraz 101:88. Filip Radulović sa 30
poena bio je prvo ime Universa u rubrici strijelaca. Prilika za popravni ispit nudi se protiv
Zapada kod kuće u petak, 21. listopada (Sportski centar Univers u 19 sati).
Kadeti i njihov trener Pavel Sovulj bili su domaćini Akademiji Mrav (peto kolo Prve
kadetske košarkaške lige). Nažalost, iznenadno su izgubili 70:65 te sada imaju omjer od 2
pobjede i 3 poraza (7 osvojenih bodova). Novi nastup imaju protiv Dinama (šesto kolo), a tu