Univers Bosco kadeti

Treća kadetska liga 2021./22.

PozMomčadUKUPNOPOBJEDAPORAZKOD KUĆEU GOSTIMAPOST. KOŠ.PRIM. KOŠ.KOŠ RAZLIKABOD
1Gorica131127-04-292369522824
2Univers Bosco141046-04-4100587413124
3Dugo Selo13946-23-28307587222
4Mladost II14864-34-310109535722
5Cibona II11562-33-3879880-116
6Ogulin10553-12-4707764-5715
7Sisak122101-51-5716761-4514
8Fortuna130130-70-66771062-38513