KK FURNIR – BOSCO ZAGREB

Sažetak

HT premijer liga 2022./23.

KK Furnir
KK Bosco Zagreb
95 - 82
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Furnir3118271995
KK Bosco Zagreb2223221582
REB
40
AST
21
STL
6
BLK
3
PF
17
25
REB
26
AST
8
STL
2
BLK
210
PF
Statistika
58.1%
Field goal percentage
44.8%
3-point percentage
94.1%
Free throw percentage
47.8%
Field goal percentage
31.0%
3-point percentage
53.8%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Furnir3118271995
KK Bosco Zagreb2223221582

KK Furnir

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 95366201329016170832021176317

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Luka Krajnovićorganizator igre31250.00001425.011202104
4Andrej Matićnisko krilo1571070.0010.01250.011241313
6Marko Juričbek šuter166875.04580.000011223004
7Luka Katuranisko krilo1141040.01616.72366.704440101
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000000000
9Petar Babićorganizator igre21425.0020.000003341202
10Filip Radulovićbek šuter31520.01520.000010100000
11Mladen Primoraccentar721315.42540.01250.001161002
13Luka Babićnisko krilo156966.71425.022100.014541101
15Ante Čovićkrilni centar0010.000000000000000
19Ante Krapićcentar000000000000000000
3Marat Kosbek šuter21250.000000000000000
5Dario Kuzmanovićbek šuter84580.0010.000000000000
 Ukupno 82336947.892931.071353.86192026982210

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
19. studenoga 2022. 18:00 HT premijer liga 2022./23. 40'