Jazine Arbanasi – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

SC VišnjikŠportski centar Višnjik, Domovinskog rata, Mjesni odbor Stanovi, Zadar, Grad Zadar, Zadar County, 23000, Croatia
KK Jazine Arbanasi
KK Bosco Zagreb
77 - 87
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Jazine Arbanasi1925161777
KK Bosco Zagreb2016272487
REB
37
AST
13
STL
8
BLK
4
PF
30
44
REB
18
AST
12
STL
5
BLK
23
PF
Statistika
44.0%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
66.7%
Free throw percentage
53.8%
Field goal percentage
30.8%
3-point percentage
58.3%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Jazine Arbanasi1925161777
KK Bosco Zagreb2016272487

KK Jazine Arbanasi

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 77112501339016240829013158430

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre132633.32540.03560.001131004
8Leon Šljivarićnisko krilo114757.1010.033100.031411104
9Petar Babićorganizator igre1933100.03560.04580.015663404
12Ante Smolićcentar134666.7020.05862.518920132
13Luka Babićnisko krilo51333.30003837.531413203
1Marino Macannisko krilo000000000000000000
4Andrej Matićnisko krilo311100.0010.01250.002213210
5Dario Kuzmanovićbek šuter0000040.000000001102
7Luka Katuranisko krilo113650.01520.02366.703332103
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar51250.011100.0020.003310001
19Ante Krapićcentar72540.01250.000026800010
 Ukupno 87213953.882630.8213658.3113340181512523

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
11. prosinca 2021. 17:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

SC Višnjik

Športski centar Višnjik, Domovinskog rata, Mjesni odbor Stanovi, Zadar, Grad Zadar, Zadar County, 23000, Croatia