Hermes Analitica – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

KC Dražen PetrovićDvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia
(9. kolo)
KK Hermes Analitica
KK Bosco Zagreb
81 - 93
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Hermes Analitica1423242081
KK Bosco Zagreb2423212593
REB
37
AST
17
STL
8
BLK
1
PF
18
30
REB
24
AST
14
STL
2
BLK
16
PF
Statistika
45.8%
Field goal percentage
40.5%
3-point percentage
100.0%
Free throw percentage
72.3%
Field goal percentage
30.4%
3-point percentage
76.9%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Hermes Analitica1423242081
KK Bosco Zagreb2423212593

KK Hermes Analitica

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 811124015370141401126017228118

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter1261060.0010.0010.012340404
7Luka Katuranisko krilo1033100.01520.011100.017832001
9Petar Babićorganizator igre1255100.0050.02366.7088101102
13Luka Babićnisko krilo72450.01250.000000023401
19Ante Krapićcentar224666.74666.722100.032532314
4Andrej Matićnisko krilo113475.01250.022100.000010113
8Leon Šljivarićnisko krilo63560.0020.000000010001
10Daniel Pavičićbek šuter0010.000000000000000
12Ante Smolićcentar135955.60003475.015602100
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
 Ukupno 93344766.072330.4101376.962430241114216

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
1. svibnja 2022. 16:00 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 9. kolo 40'

Dvorana

KC Dražen Petrović

Dvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia