Bosco Zagreb – Jazine Arbanasi

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Jazine Arbanasi
98 - 59
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb3423241798
KK Jazine Arbanasi1115112259
REB
47
AST
25
STL
15
BLK
0
PF
24
35
REB
9
AST
12
STL
2
BLK
17
PF
Statistika
50.9%
Field goal percentage
45.5%
3-point percentage
77.8%
Free throw percentage
54.1%
Field goal percentage
8.7%
3-point percentage
56.5%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb3423241798
KK Jazine Arbanasi1115112259

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre831127.3030.022100.022443104
7Luka Katuranisko krilo82366.71250.011100.002232101
9Petar Babićorganizator igre300011100.000002221000
12Ante Smolićcentar154850.011100.044100.043721201
18Mihael Tomićkrilni centar115862.5010.011100.0391241004
1Marino Macannisko krilo0020.000000012312100
4Andrej Matićnisko krilo122450.02540.022100.005521303
5Dario Kuzmanovićbek šuter922100.01250.022100.001152301
8Leon Šljivarićnisko krilo94757.10001425.013423104
14Mihael Lindebek šuter72366.71425.000000001203
19Ante Krapićcentar163560.033100.01250.002200103
 Ukupno 98275350.9102245.5141877.8143342251715024

KK Jazine Arbanasi

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 59203702230132301025092512217

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
25. rujna 2021. 17:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia