Univers Bosco juniori

Prva juniorska liga (9-16) 2021./22.

PozMomčadUKUPNOPOBJEDAPORAZKOD KUĆEU GOSTIMAPOST. KOŠ.PRIM. KOŠ.KOŠ RAZLIKABOD
1Zapad141407-07-0122885637228
2Samobor14955-24-3108110057623
3Mladost14864-34-3103590313222
4Zagreb13854-24-398958913021
5Univers Bosco13762-55-19379181920
6Sesvete14593-42-5879958-7919
7Fortuna133102-51-57411047-30616
8Zabok130130-60-77511095-34413