Cibona – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva juniorska liga (1-8) 2021./22.

KC Dražen PetrovićDvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia
(7. kolo)
Cibona
Bosco Zagreb juniori
67 - 84
Konačni rezultat
Momčad1234T
Cibona1621131767
Bosco Zagreb juniori2420231784
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
Statistika
0%
Field goal percentage
0%
3-point percentage
0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-point percentage
0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
Cibona1621131767
Bosco Zagreb juniori2420231784

Cibona

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 6700000000000000000

Bosco Zagreb juniori

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
Sven Olahorganizator igre500000000000000000
Marat Kosbek šuter200000000000000000
Ivor Vušakorganizator igre000000000000000000
Mislav Šakoorganizator igre000000000000000000
Malik Ndiaye Cvijanovićorganizator igre1000000000000000000
Damjan Škorobek šuter400000000000000000
Mihael Tomićkrilni centar900000000000000000
Andrej Matićnisko krilo2100000000000000000
Marino Macannisko krilo800000000000000000
Leon Šljivarićnisko krilo1300000000000000000
Mihael Lindebek šuter1200000000000000000
 Ukupno 8400000000000000000

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
9. veljače 2022. 21:00 Prva juniorska liga (1-8) 2021./22. 7. kolo 40'

Dvorana

KC Dražen Petrović

Dvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia