Neizvjesna utakmica na Trnskom, Cedevita Junior odnijela pobjedu

U sklopu Kupa Krešimira Ćosića ekipa Bosca je ugostila ekipu Cedevita Junior. Ovaj gradski derbi je bio prilika da Bosco upiše četvrtu pobjedu za redom. Ekipe su gledatelje pripremile pravi spektakl na Trnskom. Bosco je fantastično otvorio utakmicu. Imali su vodstvo do samoga početka četvrte četvrtine. Rezultat na poluvremenu iznosio je 44:33.

U posljednjem periodu igre Cedevita Junior ostvaruje prvo vodstvo i na kraju ostvaruje pobjedu rezultatom 88:86. U ekipi Bosca istaknuo se Dino Cinac koji je postigao 23 poena. Luka Katura i Danko Branković su postigli 16, a kapetan Vidović 13 poena. Detaljnu statistiku sa susreta možete pronaći na LINKU.

Cedevita Junior je ovime upisala treću uzastopnu pobjedu, a Boscov niz pobjeda je prekinut.