Završen poluzavršni turnir PH za dječake U13

Završen poluzavršni turnir PH za dječake U13

POLUZAVRŠNI TURNIR PRVENSTVA HRVATSKE ZA DJEČAKE U13 – SKUPINA “B”
17.-20. travanj 2019.
Zagreb
 

Zadar i Vrijednosnice Osijek izborili su plasman na završnicu prvenstva Hrvatske za dječake U13. 

 

 

POLUFINALE 1. 2. 3. 4. KRAJ
Zadar 19 22 20 24 85
Cibona 13 8 18 16 55
20.04.2019. / 10:00 41:21 44:34  
Zadar
Michael Ružić 14, Toni Torbarina 14, Vito Perković 12, Filip Skelin 12, Domagoj Batur 11, Roko Zdrilić 8, Niko Ružić 6, Andro Mirčeta 4, Ante Skandali 2, Stipe Ivanković 2, Dominik Mužanović 0, Mate Sorić 0.
Cibona
Nino Žarković 16, Luka Santiago Stojić 13, Tibor Sekely 10, Jerko Križanac 6, Ivan Čabraja 5, Filip Ferderber 2, Luka Petranović 2, Luka Grubić 1, Luka Hornstein Tomić 0, Matej Crnogorac 0, Šimun Mustafić 0.
POLUFINALE
1. 2. 3. 4. KRAJ
KK Grafičar 20 15 15 11 61
KK Vrijednosnice Osijek 22 15 37 17 91
20.04.2019. / 12:15 35:37 26:54  
KK Grafičar
Matija Valdec 21, Aleksandar Zember 14, Matija Bačani 10, Borna Vađon 6, Bruno Bačani 3, Dominik Bregović 2, Marko Šarić 2, Ruben Gača 2, Filip Crnković 1, Lovro Šantavec 0, Leo Sakač 0, Vito Bačani 0.
KK Vrijednosnice Osijek
Filip Stojčić 22, Leon Topalović 15, Luka Šipka 12, Matej Ilić 11, Leon Novak 8, Luka Rejo 7, Luka Ribić 6, Fran Andrić 4, Bruno Vukobratović 2, Filip Biljan 2, Krešimir Bago 2, Borna Budač 0.
FINALE
1. 2. 3. 4. KRAJ
Zadar 16 31 36 26 109
KK Vrijednosnice Osijek 15 14 10 7 46
20.04.2019. / 15:30 47:29 62:17  
Zadar
Toni Torbarina 20, Filip Skelin 17, Michael Ružić 17, Ante Skandali 14, Vito Perković 11, Domagoj Batur 8, Roko Zdrilić 6, Andro Mirčeta 5, Niko Ružić 4, Stipe Ivanković 4, Dominik Mužanović 3, Duje Juranov 0.
KK Vrijednosnice Osijek
Filip Stojčić 12, Matej Ilić 7, Filip Biljan 6, Leon Novak 5, Fran Andrić 4, Luka Šipka 4, Krešimir Bago 4, Leon Topalović 2, Bruno Vukobratović 2, Borna Budač 0, Luka Rejo 0, Adrijano Bajto 0.
 

STRIJELCI 

# IGRAČ KLUB UT. KOŠ.
1. Aleksandar Zember KK Grafičar 4 95
2. Nino Žarković Cibona 4 89
3. Filip Stojčić KK Vrijednosnice Osijek 5 86
4. Michael Ružić Zadar 5 80
5. Toni Torbarina Zadar 5 79
6. Vito Perković Zadar 5 78
7. Vito Sutlović ŠK Dražen Petrović 3 64
8. Luka Šipka KK Vrijednosnice Osijek 5 61
9. Niko Rimac Larus 3 55
10. Antonio Zatezalo Kastav 3 53

GRUPA 3

17.4.2019.  15:45   KK Zadar-KK Grafičar   105:50

17.4.2019.  18:00   KK Bosco-KK Larus        66:50

18.4.2019.  14:15   KK Grafičar-KK Larus     73:50

18.4.2019.  16:30  KK Zadar-KK Bosco        93:49

19.4.2019.  14:15   KK Bosco-KK Grafičar     66:71

19.4.2019.  16:30  KK Larus-KK Zadar        39:103

#     KLUB            UKP. POB. POR. BOD

1. KK Zadar           3       3        0        6

2. KK Grafičar       3       2        1        5

3. KK Bosco          3       1        0        4

4. KK Larus           3       0        3        3

GRUPA 4

17.4.2019.   13:00   KK Cibona-KK Kastav                 103:52

17.4.2019.   15:15    ŠKK Dražen-KK Vrijednosnice    53:72

                                    Petrović          Osijek

18.4.2019.  13:00    KK Kastav-KK Vrijednosnice       75:80

                                                            Osijek

18.4.2019.  15:15     KK Cibona-ŠKK Dražen              101:42

                                                            Petrović

19.4.2019.  13:00    ŠKK Dražen-KK Kastav                75:50

                                    Petrović

19.4.2019.  15:15     KK Vrijednosnice-KK Cibona       58:54

                                     Osijek

#    KLUB                                UKP.    POB.   POR.   BOD

1.  KK Vrijednosnice Osijek     3          3         0          6

2.  KK Cibona                           3          2          1          5

3.  ŠKK Dražen Petrović          3         1           0         4

4.  KK Kastav                            3         0          3          3

admin