Kadeti upisali svoju četvrtu pobjedu

Danas je odigrano jedanaesto kolo Prve kadetske lige u kojem je naša momčad ugostila svoje vršnjake iz Sesveta.

Ekipa Bosca je odlično otvorila utakmicu i u prvom periodu ostvarila vodstvo od 4 razlike (24:20). Sesvete u drugu četvrtini ulaze ozbiljnije u utakmicu i na poluvremenu vode rezultatom 37:39.

Matija Surla

Treći period igre bio je odlično realiziran od strane Bosca, postigli su 31 poen i tako gostima oduzeli vodstvo. Konačan rezultat susreta je 85:72.

Najviše poena na utakmici postigao je Mihael Tomić (20), a slijedi ga Matija Surla s 19 poena. Dvoznamenkasti broj poena imali su još Malik Ndiaye Cvijanović (16) i Ivan Vukojević (10).

Kadeti su do sada odigrali deset utakmica i ostvarili su četiri pobjede, trenutno drže šesto mjesto na ljestvici. U sljedećem kolu gostuju kod vršnjaka iz Dubrave.

U nastavku možete pogledati fotografije s utakmice.