Kadeti

JEDINSTVENA KADETSKA LIGA HRVATSKE 2019

 

I KOLO čet 10.01.2019.                                 X KOLO ned 17.03.2019

KK Bosco – KA Osijek 65:73                           KA Osijek – KK Bosco

II KOLO ned 13.01.2019.                               XI KOLO ned 24.03.2019.

KK Bosco – KK Cedevita 60:89                       KK Cedevita – KK Bosco

III KOLO ned 20.01.2019.                              XII KOLO ned 31.03.2019.

KK Dubrava – KK Bosco                                  KK Bosco – KK Dubrava

IV KOLO ned 27.01.2019.                             XIII KOLO ned 07.04.2019.

19, KK Bosco – KK Split                                   KK Split – KK Bosco

V KOLO ned 03.02.2019.                              XIV KOLO ned 14.04.2019.

23, GKK Šibenik – KK Bosco                            KK Bosco – GKK Šibenik

VI KOLO ned 17.02.2019.                             XV KOLO ned 21.04.2019.

KK Bosco – KK Zadar                                       KK Zadar – KK Bosco

VII KOLO ned 24.02.2019.                            XVI KOLO ned 28.04.2019.

34, KK Kvarner 2010 – KK Bosco                    KK Bosco – KK Kvarner 2010

VIII KOLO ned 03.03.2019.                           XVII KOLO ned 05.05.2019.

37, KK Bosco – KK Koprivnica                                     KK Koprivnica – KK Bosco

IX KOLO ned 10.03.2019.                              XVIII KOLO ned 12.05.2019.

KK Cibona – KK Bosco                                     KK Bosco – KK Cibona

 

POREDAK

MUŠKE KADETSKE HRLC – I. LIGA

SEZONA 2018/19.

# KLUB UKP. POB. POR. KOD KUĆE U GOSTIMA KOŠ. POST. KOŠ. PRIM. KOŠ. RAZ. BOD
1. Cibona 14 14 0 6 – 0 8 – 0 1231 892 +339 28
2. Cedevita 14 10 4 5 – 2 5 – 2 1239 849 +390 24
3. Dubrava 14 9 5 4 – 4 5 – 1 1114 972 +142 23
4. Bosco 14 7 7 4 – 3 3 – 4 958 999 -41 21
5. Mladost 14 7 7 4 – 3 3 – 4 1036 1008 +28 21
6. Hermes Analitica 14 6 8 3 – 4 3 – 4 1082 1082 0 20
7. Rudeš 14 3 11 2 – 5 1 – 6 902 1084 -182 17
8. Zapruđe 14 0 14 0 – 7 0 – 7 622 1298 -676 14

 


MUŠKA KADETSKA HRLC – III. 
LIGA

RASPORED NATJECANJA

SEZONA 2018/19.

I KOLO    29.09.2018.
BOSCO II ZAPAD                         41:74
II KOLO    06.10.2018.
MAKSIMIR BOSCO II                     59:41
III KOLO    13.10.2018.
BOSCO II IVANIĆ                         67:68
IV KOLO    20.10.2018.
PEŠĆA CEDEVITA BOSCO II                       98:55
V KOLO    27.10.2018.
BOSCO II AGRODALM                 60:79
VI KOLO    03.11.2018.
KRAPINA BOSCO II                        51:75
VII KOLO    10.11.2018.
BOSCO II JASKA                              74:37
VIII KOLO    17.11.2018.
OTOČAC BOSCO II                         89:61
IX KOLO    24.11.2018.
BOSCO II DUGO SELO
X KOLO    01.12.2018.
ŠANAC BOSCO II
XI KOLO    08.12.2018.
BOSCO II ZRINJEVAC 1937
 

2. DIOLiga za plasman od 7. do 11. mjesta

 

I KOLO   19.01.2019.
DUGO SELO BOSCO II
II KOLO   26.01.2019.
BOSCO II OTOČAC
III KOLO   02.02.2019.
BOSCO II slobodna ekipa
IV KOLO   09.02.2019.
ZRINJEVAC 1937 BOSCO II
V KOLO   16.02.2019.
JASKA BOSCO II

You must be logged in to post a comment.